Home Aktivitete Dokumentar – të arriturat për vitin 2013

Dokumentar – të arriturat për vitin 2013

389
0
SHARE

Film i shkurter i dokumentuar me permbledhjet e aktiviteteve te Sh.K.A. “JAHI HASANI” ne vitin 2013.
Punuan : Merlind Ramadani dhe Berat Xhelili.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here