Home Njoftime Programi për në Dejnë Rahovec (Anadrinia jehon)

Programi për në Dejnë Rahovec (Anadrinia jehon)

210
1
SHARE

1 COMMENT

  1. Festivali Anadrinia Jehon ka marre permasa kombetare me pjesemarrjen e grupeve te ndryshme te folklorit dhe madheshtin po e arrit gjithashtu pjesmarrja e banoreve te Dejnit ne percjelljen e festivalit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here