Home Njoftime Ambasadori Fatmir Xheladini u bëri pritje artistëve të SH.K.A “Jahi Hasani” ,...

Ambasadori Fatmir Xheladini u bëri pritje artistëve të SH.K.A “Jahi Hasani” , Çegran

304
0
SHARE

Jahi_Hasani_POL_202003388-100x100

SH.K.A “Jahi Hasani” ; Çegran vizitoi Ambasaden e Republikes se Maqedonisë në Varshavë; kryeqytetin e Polonisë, ku Ambasadori i Maqedonise z. Fatmir Xheladini u bëri pritje zyrtareartistëve të SH.K.A “Jahi Hasani” Çegran, dhe i përgëzoi për prezantimin e suksesshëm në Festivalin “Opoczno 2013”; Poloni. /Radio VALA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here