Home Njoftime Sponzoruesit e turneut në Zvicër 2013

Sponzoruesit e turneut në Zvicër 2013

369
0
SHARE
Konfirmohet pjesmarrja e SH.K.A “Jahi Hasani” Cegran ne turneun artistik që organizohet nga gurbetqarët tanë në Zvicër. Tashmë janë rezervuar edhe ambientet ku do te mbahen koncertet atje. Parashihet qe nisja jone te behet me date 06 Mars, ndërsa mbremjet artistike do te mbahen me 08, 09 dhe 10 Mars 2013 ne qytetet Zurich, Bern dhe St.Gallen. Falënderojmë atdhetarët tanë atje për mundin që japin per realizimin e këtij projekti, veçanërisht Lifet Aliun, Naser Iseinin dhe Bujar Saliun.
 
Është siguruar edhe udhëtimi për në Zvicër, sponzor gjeneral i udhëtimit është agjencioni turistik DURMO TOURS. Nisja bëhet me datë 06.03.2013
Sponzoruesit e turneut

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here