Home Njoftime Sh.K.A "Jahi Hasani" incizime ne televizionin ALSAT-M

Sh.K.A "Jahi Hasani" incizime ne televizionin ALSAT-M

226
0
SHARE
E Hene 12-12-2011 Sh.K.A “Jahi Hasani” niset per ne kreqytet me ftese te televizionit Alsat-M qe te mare pjese ne disa incizime qe do behen ne nje hotel ne Shkup.
Shoqeria Kulturore Artistike “JAHI HASANI” atje do prezantohet me Vallen me motive nga Librazhdi dhe shoqerues ne skene te disa kengetareve qe do te marin pjese atje.
Per me shume do ju informojme ne ditet ne vijim.
Me respekt ekipi i Sh.K.A. ” JAHI HASANI” —-(adm MR)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here