Home Aktivitete Sh.K.A. "Jahi Hasani" organizon Koncert

Sh.K.A. "Jahi Hasani" organizon Koncert

250
0
SHARE

Me date 24-dhjetor-2011 ne ora 18:00 Sh.K.A Jahi Hasani ka organizuar nje koncert ne Qendren per Kulture ne GOSTIVAR, koncerti ogranizohet per tre vite me radhe dhe eshte bere si tradite per shoqerine tone, kesaj radhe do mbahet ne qytet ndryshe nga vitet e kaluara qe eshte mbajtur ne f. Çegran.
Mysafire do jete Shoqeria Kulturore Artistike “Valet e Liqenit”- Ladorishte, STRUGE, qe do prezantojne valle dhe kenge popullore te krahines se tyre, gjithashtu do jete edhe kengetari i njohur i kenges popullore nga Gostivari Nebi Halili, mysafire do jene edhe  Mejreme Kurti dhe Bajramali Idrizi.

Ju Mirepresim te na ndiqni ne Pallatin e Kultures ne Gostivar. FALEMINDERIT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here